Trumf Chalupářská marináda bez soli 100 g

• mírně pikantní, to máme rádi
    • vyladěná chuť
    • dobrá cena
    • není sáček na uzavření

toto koření ne, ale mají na e-shopu také koření, které je ve směsi a bez lepku. To oceňuju! Je moc dobré, jsme rádi, že jsme našli něco nového, českého a za rozumnou cenu

Pokud jste fanoušky naší chalupářské marinády a chcete si její skvělou vyváženou chuť zintenzivnit dle Vašeho vlastního přání, vytvořili jsme pro Vás tuto variantu bez obsahu soli. Tak můžete dávkovat dle libosti, aniž byste cokoliv přesolili. Doporučujeme maso rovnoměrně osolit z obou stran a pak přidávat chalupářskou marinádu dle chuti.

Marináda je dodávána v sypkém stavu. Doporučujeme ji připravovat následujícím způsobem: na 1 kg masa smíchat 50 g vody a 10 g oleje s kořením (dle dávkování) a nanést na maso – odležením masa s marinádou se přidaná voda vsákne do masa a to je po upečení šťavnatější a chutnější.

Balení obsahuje 100 g kořenící směsi.

• Použití:  je vhodná pro nakládání, marinování masa, pro následné grilování a pečení
  • Doporučené dávkování: 4,5 kávových lžiček na 1 kg masa (1 kávová lžička = 5 g koření)

Skladujte do 25 °C

Trvanlivost: 12 měsíců

Složení: koření (pepř černý, kmín, paprika sladká, majoránka), sušená zelenina (česnek, paprika floky, petrželová nať), dextróza, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635, kyselina (citrónová), škrob , extrakty koření, laktóza

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v SmokyPellets.cz